Reklamní propisky

Reklamní propisky

Katalog reklamní propisky.

Reklamní propisky plastové, kovové, sady dárkové, gelová pera.

propisky nejlevnejsilucen

Reklamní tužky držíme skladem ihned k dodání. Zakázky s potiskem je možné dodat již do 3 pracovních dnů. Standardní termín dodání je cca týden.

 

Hoří Vám termín akce na konferenci, dárky pro klienty … ? Kontaktujte nás na email info@nejlevnejsipropisky.cz  a připravíme pro Vás obratem nabídku kterou Vám zašleme na email, pokud připojíte i podklady pro potisk, připravíme rovněž i náhled (korekturu) kde uvidíte jak budou propisky s Vaším logem vypadat ve finální fázi.

 

Reklamní propisky pro Vás potiskneme Vaším logem, informacemi o Vaší firmě

Potiskové technologie:

Tampontisk:

Používá se na potisk plastových propisek. Barva se přenáší pomocí silikonového tamponu na propisku.

Laserové gravírování:

Používá se na kovové propisky, tenký paprsek odstraní tenkou vrstvu materiálu propisky.

UV-tisk:

Plnobarevný tisk na plastové propisky kdy jsem schopni tisknout i barevné přechody, stínování atd.

Veškeré tiskové technologie jsou v naší tiskárně, díky tomu jsme schopni Vám zajistit nejlepší cenu potisku.

 

Pošlete nezávaznou poptávku na náš email info@nejlevnejsipropisky.cz a obratem Vám zašleme nezávaznou kalkulaci, pokud připojíte i podklady které požadujete natisknout na vybrané propisky přiložte prosím do přílohy emailu, obratem bychom zaslali i nezávaznou korekturu kde by jste přímo viděli hotový výrobek s požadovaným logem

 

Sídlíme na adrese REPROP – Popůvky 394, Popůvky u Brna, 664 41.  Vzorky, případně vzorky včetně potisku / laseru Vám zašleme kamkoliv po republice, zakázky taktéž rozesíláme po celé republice dopravcem PPL případně lze zaslat jiným dopravcem dle požadavku od Vás.

 

Vámi objednané zboží zašleme kamkoliv po České republice a Slovenské republice a to dopravce DPD, případně Českou poštou. Osobní odběr je možný na adrese REPROP – Popůvky 394, Popůvky u Brna, 66441

reklamni propisky s potiskem