Reklamní propisky

Ceník potisk

CENÍK – potisk na reklamní propisky:

Technologií potisků reklamních propisek je více druhů, rádi Vám poradíme na základě Vámi vybraného typu propisky technologii potisku která na daný typ propisek bude nejvhodnější.


Tampontisk – ceník

Ideální pro potisk jednobarevný na plastové propisky. Tampontisk se realizuje na plastové propisky pro jednobarevný a dvoubarevný tisk. Barva se přenáší z přípravy (klišé) silikonovým tamponem na Vámi vybranou propisku.

propisky bender


Laserové gravírování – ceník

Laserové gravírování realizujeme na kovové propisky. Tenký laserový paprsek odstraní vrstvu materiálu, výsledná barva laserovaného loga je bílo stříbrná. Laserový paprsek je velmi tenký, dokáže vylaserovat i velmi detailní části loga.

alba propiska


UV digitální tisk – ceník

UV-digitální tisk realizujeme na plastové propisky u vícebarevných log, loga s barevnými přechody atd. Tuto technologii využíváme i pro zakázky menšího objemu kdy cena vychází lépe než tampontisk.

uvtisk


Cena potisku je uvedena za jednu pozici tisku (laserového gravírování) v případě potisku více stran propisky je cena potisku individuální.

Přípravu potisku archivujeme v případě opakování zakázky již přípravu nehradíte.

Potisk realizujeme v naší tiskárně čímž Vám jsme schopni zajistit požadovanou kvalitu a  nejlepší možnou cenu pro Váš potisk.

nejlevnejsipropisky.cz

Reklamní propisky s potiskem od www.nejlevnejsipropisky.cz