Reklamní propisky

O nás

Vítejte na stránkách jednoho z předních dodavatelů v oboru reklamní propisky a potisk v ČR. Zajistíme kompletní nabídku reklamních propisek a potisků, tak aby reklamní propisky Vaší firmy byly originální.

Reklamní propisky, jsou nedílnou součástí podnikání, tvoří jméno a image Vaší firmy. Naše reklamní předměty odpovídají kvalitě, kterou čekáte. Můžete si zvolit reklamní předměty bez potisku nebo s potiskem (např. s logem vaší firmy). Mezi nejoblíbenější a nejčastěji pořizované zboží ze sféry reklamních předmětu bezesporu patří propisky a tužky s potiskem.

Proč nakoupit u nás? Protože jsme na našich internetových stránkách připravili široký výběr z mnoha druhů reklamních propisek, per či sad, dodržujeme domluvené dodací lhůty a jako jediní v ČR nabízíme službu EXPRES RP, která vám zaručí expresní dodání reklamních propisek již do 3 dnů.


propisky nejlevnejsi

Jak můžu poptat (objednat) reklamní propisky?

Reklamní propisky můžete poptat nejlépe přes poptávkový formulář který naleznete u každého typu propisky pod ikonkou poptat,  e-mailem nebo telefonicky na tel.: +420 770 651 999

Stačí nám upřesnit vybraný typ propisky případně typy propisek, množství které poptáváte a upřesnit potisk jestli se jedná o jednobarevný potisk, případně vícebarevný, u kovových propisek pak laserové gravírováni. V co nejkratším čase Vaši poptávku zpracujeme a pošleme k Vám na email nezávaznou kalkulaci, po Vašem odsouhlasení Vám vytvoříme vizualizaci jak budou propisky s Vámi požadovaným potiskem vypadat a v elektronické podobě Vám vizualizaci pošleme na email. Po Vašem odsouhlasení dáme ihned do realizace a odešleme k Vám.


Jaké je minimální množství propisek s potiskem které musím objednat?

Reklamní propisky plastové – 100 kspropiska plastová

Reklamní propisky kovové – 50 ks propisky army kovové

Reklamní tužky grafitové, pastelky – 100 ks reklamní tužky

Pera PARKER – již od 1 kusu   parker oxford

Bloky – individuální kalkulace zlaty zapisnik


Jakou zvolit technologii potisku reklamních propisek?

Technologie potisku se liší v závislosti na materiálu propisky

Tampontisk – nejpoužívanější technologie potisku, lze použít na plastové i kovové propisky. U kovových propisek se používá dvousložková barva.

Laserové gravírování – technologie pro popis (gravírování) kovových propisek.

UVtisk digitální – technologie plnobarevného tisku plastových propisek s využitím barev CMYK, barevné přechody v logu, složitá loga již nejsou problém tisknout.


Dodání propisek bez potisku?

Rádi Vám dodáme i reklamní propisky, tužky, pastelky, pera bez potisku, dle Vámi uvedeného typu a množství. Zde je dodací lhůta v řádech 1-2 dnů.


nejlevnejsipropisky.cz

OBCHODNÍ PODMÍNKY

nejlevnejsipropisky.cz